Dunavox Balance - model integrat cu o capacitate de 65 de sticle. Răcitorul nostru de vinuri complet integrat și eficient din punct de vedere al costurilor este soluția ideală pentru pasionații de vin care caută calitate și accesibilitate. Cu sistemul modern de deschidere push-2-open al ușii, instalare ușoară și performanță fiabilă, oferă tot ce ai nevoie pentru a-ți depozita colecția de vinuri cu stil.
Ne rezervăm dreptul de a modifica specificațiile produsului fără notificare prealabilă. Vă rugăm să rețineți că pot apărea variații minore între produsele reale și imaginile sau descrierile prezentate pe site-ul nostru.
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip de instalare | Doar pentru încorporare |
| Capacitate sticle | 65 |
| Volum total (Litri) | 149 |
| Tip de deschidere | Push-to-open |
| Tip de balamale | Normal (Pivot) |
| Tip de afișaj | Ecran tactil LED |
| Zonă de răcire | Double |
| Interval de răcire | 5-20°C // 5-20°C |
| Instrucțiuni de operare | Potrivit pentru depozitarea sticlelor de șampanie |
| Încălzitor | Da |
| Cerințe de instalare | Este necesar un soclu de ventilație frontal și posterior |
| Clasa energetică | G |
| Consum de energie | 149 kWh/a |
| Putere nominală | 220-240V, 50Hz, 0,75A |
| Dimensiuni totale (HxLxA) în mm | 1275x650x660 |
| Dimensiuni produs (HxLxA) în mm | 1233x590x565 |
| Greutate netă | 67 |
| Raft | Rafturi din lemn telescopice |
| Nivel de zgomot | 36dB |
| Vibrații reduse | Da |
| Tip de răcire | Răcire asistată de ventilator, compresor |
| Ușă din sticlă | Protecție UV, 3 straturi de sticlă, reversibil |
| Lumina interioară | Lumină LED multiplă (albă, chihlimbar, albastră) |
| Wifi + Aplicație Smart | Nu |
| Garanție | 3 ani pentru piese și manoperă + 2 ani pentru compresor |