Un model sub blat cu două zone, cu o capacitate de 39 de sticle. Este o versiune redesenată a unuia dintre cele mai populare modele sub blat, având un exterior elegant. DUNAVOX Flow-39 este perfect pentru bucătăriile moderne. Sticlele sunt susținute pe rafturi solide din lemn și iluminate cu LED-uri interioare albe, chihlimbarii și albastre. Zona superioară trebuie să fie mai rece decât cea inferioară. Vă rugăm să rețineți că acest model este destinat integrării sub blat.
Ne rezervăm dreptul de a modifica specificațiile produsului fără notificare prealabilă. Vă rugăm să rețineți că pot apărea variații minore între produsele reale și imaginile sau descrierile prezentate pe site-ul nostru.
| Culoare | Panou suprapus |
|---|---|
| Tip de instalare | Sub blat |
| Capacitate sticle | 35 |
| Volum total (Litri) | 113 |
| Tip de deschidere | Push-to-open |
| Tip de balamale | Reversible soft closing Hettich hinge |
| Tip de afișaj | Ecran tactil LED |
| Zonă de răcire | Double |
| Interval de răcire | 5-10°C // 10-18°C |
| Instrucțiuni de operare | Reglabil între 10-70 mm* înălțimea variază în funcție de model |
| Încălzitor | Da |
| Cerințe de instalare | Ventilație prin soclul frontal |
| Clasa energetică | F |
| Consum de energie | 105 kWh/a |
| Putere nominală | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Dimensiuni totale (HxLxA) în mm | 870x655x655 |
| Dimensiuni produs (HxLxA) în mm | 820x595x550 |
| Greutate netă | 50 |
| Picioare | Reglabil între 10-70 mm* înălțimea variază în funcție de model |
| Raft | Rafturi din lemn telescopice |
| Nivel de zgomot | 40dB |
| Vibrații reduse | Da |
| Tip de răcire | Răcire asistată de ventilator, compresor inverter |
| Ușă din sticlă | Protecție UV, 2 straturi de sticlă, reversibil |
| Lumina interioară | Lumină LED multiplă (albă, chihlimbar, albastră) |
| Wifi + Aplicație Smart | Nu |
| Garanție | 3 ani pentru piese și manoperă + 2 ani pentru compresor |