Un model sub-blat cu o singură zonă, cu capacitatea de 46 de sticle. Este o versiune reproiectată a unuia dintre cele mai populare modele sub-blat, având un exterior elegant și un mâner de ușă din oțel inoxidabil. DUNAVOX Flow-46 este perfect pentru bucătăriile moderne. Sticlele sunt susținute pe rafturi solide din lemn și sunt iluminate de LED-uri interioare albe, chihlimbarii și albastre. Vă rugăm să rețineți că acest model este conceput pentru a fi încorporat sub blat.
Ne rezervăm dreptul de a modifica specificațiile produsului fără notificare prealabilă. Vă rugăm să rețineți că pot apărea variații minore între produsele reale și imaginile sau descrierile prezentate pe site-ul nostru.
| Culoare | Negru, Oțel inoxidabil, RAL |
|---|---|
| Tip de instalare | Sub blat sau independent |
| Capacitate sticle | 46 |
| Volum total (Litri) | 138 |
| Tip de deschidere | Mâner |
| Tip de balamale | Normal (Pivot) |
| Tip de afișaj | Ecran tactil LED |
| Zonă de răcire | Single |
| Interval de răcire | 5-18°C |
| Instrucțiuni de operare | Reglabil între 10-70 mm* înălțimea variază în funcție de model |
| Încălzitor | Nu |
| Cerințe de instalare | Ventilație prin soclul frontal |
| Clasa energetică | G |
| Consum de energie | 130 kWh/a |
| Putere nominală | 220-240V, 50Hz, 0,55A |
| Dimensiuni totale (HxLxA) în mm | 870x655x665 |
| Dimensiuni produs (HxLxA) în mm | 820x595x565 |
| Greutate netă | 49 |
| Picioare | Reglabil între 10-70 mm* înălțimea variază în funcție de model |
| Raft | Rafturi din lemn telescopice |
| Nivel de zgomot | 39dB |
| Vibrații reduse | Da |
| Tip de răcire | Răcire asistată de ventilator, compresor |
| Ușă din sticlă | Protecție UV, 2 straturi de sticlă, reversibil |
| Lumina interioară | Lumină LED multiplă (albă, chihlimbar, albastră) |
| Wifi + Aplicație Smart | Nu |
| Garanție | 3 ani pentru piese și manoperă + 2 ani pentru compresor |