Un model cu două zone, cu o capacitate de 108 sticle, independent, din linia exclusivistă. Având un exterior elegant, DUNAVOX Grande-108 este perfect pentru bucătării moderne, baruri și hoteluri. Sticlele sunt expuse pe rafturi solide din lemn de fag și sunt înconjurate de iluminare interioară LED albă, chihlimbar și albastră. Zona superioară trebuie să fie mai rece decât zona inferioară, cu o diferență de temperatură recomandată de 8°C. Vă rugăm să rețineți că acest model este potrivit atât pentru utilizare independentă, cât și pentru încorporare.
Ne rezervăm dreptul de a modifica specificațiile produsului fără notificare prealabilă. Vă rugăm să rețineți că pot apărea variații minore între produsele reale și imaginile sau descrierile prezentate pe site-ul nostru.
| Culoare | RAL, Negru, Oțel inoxidabil |
|---|---|
| Tip de instalare | Sine stătătoare sau încorporat |
| Capacitate sticle | 101 |
| Volum total (Litri) | 324 |
| Tip de deschidere | Mâner |
| Tip de balamale | Normal (Pivot) |
| Tip de afișaj | Ecran tactil LED |
| Zonă de răcire | Double |
| Interval de răcire | 5-12°C // 12-20°C |
| Instrucțiuni de operare | Poate fi încorporat, nu acoperiți grila frontală |
| Încălzitor | Da |
| Cerințe de instalare | Ventilație prin grila frontală |
| Clasa energetică | G |
| Consum de energie | 155 kWh/a |
| Putere nominală | 220-240V, 50Hz, 1,3A |
| Dimensiuni totale (HxLxA) în mm | 1720x660x640 |
| Dimensiuni produs (HxLxA) în mm | 1670x595x580 |
| Greutate netă | 79 |
| Picioare | - |
| Raft | Rafturi telescopice din lemn |
| Nivel de zgomot | 39dB |
| Vibrații reduse | Da |
| Tip de răcire | Răcire asistată de ventilator, compresor inverter |
| Ușă din sticlă | Protecție UV, 3 straturi de sticlă, reversibil |
| Lumina interioară | Lumină LED multiplă (albă, chihlimbar, albastră) |
| Wifi + Aplicație Smart | Nu |
| Garanție | 3 ani pentru piese și manoperă + 2 ani pentru compresor |