Un model independent cu două zone, cu o capacitate de 181 de sticle, din gama exclusivistă. Remarcându-se printr-un exterior elegant, modelul SDSK are un mâner din inox, iar unitatea neagră are un mâner negru. DUNAVOX Grande-181 este ideal pentru bucătării moderne, hoteluri și restaurante. Sticlele sunt susținute pe rafturi din lemn, integrate într-un interior uimitor, iluminat în albastru deschis. Zona superioară trebuie să fie mai rece decât zona inferioară. Vă rugăm să rețineți că acest model este potrivit atât pentru utilizare independentă, cât și pentru instalare încorporată.
Ne rezervăm dreptul de a modifica specificațiile produsului fără notificare prealabilă. Vă rugăm să rețineți că pot apărea variații minore între produsele reale și imaginile sau descrierile prezentate pe site-ul nostru.
| Culoare | Oțel inoxidabil, RAL, Negru |
|---|---|
| Tip de instalare | Sine stătătoare sau încorporat |
| Capacitate sticle | 181 |
| Volum total (Litri) | 482 |
| Tip de deschidere | Mâner |
| Tip de balamale | Normal (Pivot) |
| Tip de afișaj | Ecran tactil LED |
| Zonă de răcire | Double |
| Interval de răcire | 5-12°C // 12-20°C |
| Instrucțiuni de operare | Poate fi încorporat, nu acoperiți grila frontală |
| Încălzitor | Da |
| Cerințe de instalare | Ventilație prin grila frontală |
| Clasa energetică | G |
| Consum de energie | 197 kWh/a |
| Putere nominală | 220-240V, 50Hz, 1,1A |
| Dimensiuni totale (HxLxA) în mm | 1970x700x745 |
| Dimensiuni produs (HxLxA) în mm | 1835x655x680 |
| Greutate netă | 108 |
| Raft | Rafturi din lemn telescopice |
| Nivel de zgomot | 40dB |
| Vibrații reduse | Da |
| Tip de răcire | Răcire asistată de ventilator, compresor |
| Ușă din sticlă | Protecție UV, 3 straturi de sticlă, reversibil |
| Lumina interioară | Lumină LED albă |
| Wifi + Aplicație Smart | Nu |
| Garanție | 3 ani pentru piese și manoperă + 2 ani pentru compresor |