Un model cu două zone, cu o capacitate de 94 de sticle, independent, din gama Grande de la Dunavox. Dispunând de un exterior elegant, modelul SDSK are un mâner din inox, iar unitatea neagră este prevăzută cu un mâner încastrat. DUNAVOX Grande-94 este ideal pentru bucătăriile moderne, iar sticlele sunt susținute pe rafturi solide din lemn, integrate într-un interior spectaculos de culoare albastru deschis. Zona superioară trebuie să fie mai rece decât zona inferioară. Vă rugăm să rețineți că acest model este potrivit atât pentru utilizare independentă, cât și încorporată.
Ne rezervăm dreptul de a modifica specificațiile produsului fără notificare prealabilă. Vă rugăm să rețineți că pot apărea variații minore între produsele reale și imaginile sau descrierile prezentate pe site-ul nostru.
| Culoare | Negru, Oțel inoxidabil, RAL |
|---|---|
| Tip de instalare | Sine stătătoare sau încorporat |
| Capacitate sticle | 94 |
| Volum total (Litri) | 261 |
| Tip de deschidere | Mâner ascuns, Mâner |
| Tip de balamale | Normal (Pivot) |
| Tip de afișaj | Ecran tactil LED |
| Zonă de răcire | Double |
| Interval de răcire | 5-12°C // 12-20°C |
| Instrucțiuni de operare | Poate fi încorporat, nu acoperiți grila frontală |
| Încălzitor | Da |
| Cerințe de instalare | Ventilație prin grila frontală |
| Clasa energetică | G |
| Consum de energie | 159 kWh/a |
| Putere nominală | 220-240V, 50Hz, 0,86A |
| Dimensiuni totale (HxLxA) în mm | 1260x660x760 |
| Dimensiuni produs (HxLxA) în mm | 1215x595x680 |
| Greutate netă | 72 |
| Picioare | - |
| Raft | Rafturi din lemn telescopice |
| Nivel de zgomot | 39dB |
| Vibrații reduse | Da |
| Tip de răcire | Răcire asistată de ventilator, compresor |
| Ușă din sticlă | Protecție UV, 3 straturi de sticlă, reversibil |
| Lumina interioară | Lumină LED albastră |
| Wifi + Aplicație Smart | Nu |
| Garanție | 3 ani pentru piese și manoperă + 2 ani pentru compresor |