Un model cu două zone, pentru 29 de sticle. Răcitorul are un mâner încastrat în ușă, iar sticlele sunt susținute pe rafturi robuste din lemn. Acest răcitor permite depozitarea sticlelor deschise. Zona superioară trebuie să fie mai rece decât zona inferioară, iar diferența de temperatură dintre zone nu poate depăși 6°C. Acest aparat nu este potrivit pentru a fi încorporat sau instalat sub blat.
Ne rezervăm dreptul de a modifica specificațiile produsului fără notificare prealabilă. Vă rugăm să rețineți că pot apărea variații minore între produsele reale și imaginile sau descrierile prezentate pe site-ul nostru.
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip de instalare | Doar independent |
| Capacitate sticle | 29 |
| Volum total (Litri) | 80 |
| Tip de deschidere | Mâner ascuns |
| Tip de balamale | Non-reversible (Pivot) |
| Tip de afișaj | Ecran tactil LED |
| Zonă de răcire | Double |
| Interval de răcire | 5-20°C // 5-20°C |
| Instrucțiuni de operare | Diferența de temperatură nu poate depăși 6°C |
| Încălzitor | Nu |
| Cerințe de instalare | Păstrați cel puțin 5-10 cm în jurul și deasupra unității |
| Clasa energetică | G |
| Consum de energie | 105 kWh/a |
| Putere nominală | 220-240V, 50Hz, 0,55A |
| Dimensiuni totale (HxLxA) în mm | 905x555x545 |
| Dimensiuni produs (HxLxA) în mm | 860x480x490 (incl. hinge) |
| Greutate netă | 28 |
| Picioare | - |
| Raft | Rafturi din lemn |
| Nivel de zgomot | 38dB |
| Vibrații reduse | Da |
| Tip de răcire | Răcire asistată de ventilator, compresor |
| Ușă din sticlă | Protecție UV, 2 straturi de sticlă |
| Lumina interioară | Lumină LED albă |
| Wifi + Aplicație Smart | Nu |
| Garanție | 3 ani pentru piese și manoperă + 2 ani pentru compresor |