Un model cu două zone, pentru 54 de sticle. Răcitorul are un mâner de ușă încastrat, iar sticlele sunt susținute de rafturi solide din lemn. Acest răcitor permite depozitarea sticlelor desfăcute. Zona superioară trebuie să fie mai rece decât zona inferioară, iar diferența de temperatură dintre zone nu poate depăși 6°C. Această unitate nu este potrivită pentru a fi încorporată sau montată sub blat.
Ne rezervăm dreptul de a modifica specificațiile produsului fără notificare prealabilă. Vă rugăm să rețineți că pot apărea variații minore între produsele reale și imaginile sau descrierile prezentate pe site-ul nostru.
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip de instalare | Sine stătătoare sau încorporat |
| Capacitate sticle | 50 |
| Volum total (Litri) | 142 |
| Tip de deschidere | Mâner ascuns |
| Tip de balamale | Non-reversible (Pivot) |
| Tip de afișaj | Ecran tactil LED |
| Zonă de răcire | Double |
| Interval de răcire | 5-22°C // 5-22°C |
| Instrucțiuni de operare | Ventilat deasupra și în jur. Instalarea încorporată este posibilă |
| Încălzitor | Nu |
| Cerințe de instalare | Încorporat cu canal de service |
| Clasa energetică | G |
| Consum de energie | 146 kWh/a |
| Putere nominală | 220-240V, 50Hz, 0,5A |
| Dimensiuni totale (HxLxA) în mm | 1345x555x545 |
| Dimensiuni produs (HxLxA) în mm | 1295x480x500 (incl. hinge) |
| Greutate netă | 48 |
| Picioare | - |
| Raft | Rafturi din lemn |
| Nivel de zgomot | 41dB |
| Vibrații reduse | Da |
| Tip de răcire | Răcire asistată de ventilator, compresor |
| Ușă din sticlă | Protecție UV, 2 straturi de sticlă |
| Lumina interioară | Lumină LED albă |
| Wifi + Aplicație Smart | Nu |
| Garanție | 3 ani pentru piese și manoperă + 2 ani pentru compresor |