Dunavox Horizon - model integrat cu capacitate de 32 de sticle. Ridică experiența vinului la un alt nivel cu frigiderul nostru exclusiv pentru vinuri, complet integrat, cu ecran LED. Îmbinând tehnologia de ultimă generație cu un design modern și elegant, acest frigider de vinuri reprezintă luxul și confortul suprem pentru orice pasionat de vinuri.
Ne rezervăm dreptul de a modifica specificațiile produsului fără notificare prealabilă. Vă rugăm să rețineți că pot apărea variații minore între produsele reale și imaginile sau descrierile prezentate pe site-ul nostru.
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip de instalare | Complet integrat sau sub blat |
| Capacitate sticle | 32 |
| Volum total (Litri) | 80 |
| Tip de deschidere | Mâner |
| Tip de balamale | Normal (Pivot) |
| Tip de afișaj | Ecran tactil TFT |
| Zonă de răcire | Double |
| Interval de răcire | 5-10°C // 10-18°C |
| Instrucțiuni de operare | Potrivit pentru depozitarea sticlelor de șampanie |
| Încălzitor | Da |
| Cerințe de instalare | Sistem de ventilație integrat |
| Clasa energetică | F |
| Consum de energie | 103 kWh/a |
| Putere nominală | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Dimensiuni totale (HxLxA) în mm | 765x650x660 |
| Dimensiuni produs (HxLxA) în mm | 715x590x550 |
| Greutate netă | 48 |
| Raft | Rafturi din lemn telescopice |
| Nivel de zgomot | 36dB |
| Vibrații reduse | Da |
| Tip de răcire | Răcire asistată de ventilator, compresor inverter |
| Ușă din sticlă | Protecție UV, 2 straturi de sticlă + Low-E, reversibil |
| Lumina interioară | Lumină LED multiplă (albă, chihlimbar, albastră) |
| Wifi + Aplicație Smart | Da |
| Garanție | 3 ani pentru piese și manoperă + 2 ani pentru compresor |