DUNAVOX Sera-143 răcește activ sticla ta preferată de șampanie sau prosecco și o menține rece și proaspătă. Ideal pentru depozitarea comodă a 143 de sticle de șampanie. Un model cu o singură zonă, independent și integrabil, ce se remarcă printr-un exterior elegant și un mâner din inox pentru ușă. Sticlele sunt susținute pe rafturi de prezentare patentate, amplasate într-un interior spectaculos cu lumină albă, chihlimbar și albastră. Vă rugăm să rețineți că acest model este potrivit atât pentru utilizare independentă, cât și pentru încorporare.
Sera-143 nu este potrivită doar pentru sticle mai mari, precum cele de șampanie și prosecco, ci este complet utilizabilă și pentru sticle Bordeaux, burgund sau tip Rhone.
Ne rezervăm dreptul de a modifica specificațiile produsului fără notificare prealabilă. Vă rugăm să rețineți că pot apărea variații minore între produsele reale și imaginile sau descrierile prezentate pe site-ul nostru.
| Culoare | Oțel inoxidabil, RAL, Negru |
|---|---|
| Tip de instalare | Sine stătătoare sau încorporat |
| Capacitate sticle | 143 |
| Volum total (Litri) | 468 |
| Tip de deschidere | Mâner ascuns, Mâner |
| Tip de balamale | Normal (Pivot) |
| Tip de afișaj | Ecran tactil LED |
| Zonă de răcire | Single |
| Interval de răcire | 5-20°C |
| Instrucțiuni de operare | Potrivit pentru depozitarea sticlelor de șampanie |
| Încălzitor | Nu |
| Cerințe de instalare | Ventilație prin grila frontală |
| Clasa energetică | G |
| Consum de energie | 162 kWh/a |
| Putere nominală | 220-240V, 50Hz 1,3A |
| Dimensiuni totale (HxLxA) în mm | 1970x700x745 |
| Dimensiuni produs (HxLxA) în mm | 1835x655x680 |
| Greutate netă | 106 |
| Raft | Rafturi cu vizualizare etichetă |
| Nivel de zgomot | 40dB |
| Vibrații reduse | Da |
| Tip de răcire | Răcire asistată de ventilator, compresor inverter |
| Ușă din sticlă | Protecție UV, 3 straturi de sticlă, reversibil |
| Lumina interioară | Lumină LED multiplă (albă, chihlimbar, albastră) |
| Wifi + Aplicație Smart | Nu |
| Garanție | 3 ani pentru piese și manoperă + 2 ani pentru compresor |