DUNAVOX Sera-58 răcește activ sticla ta preferată de șampanie sau prosecco și o menține rece și răcoritoare. Ideal pentru depozitarea comodă a 58 de sticle de șampanie. Este un model cu două zone, independent sau integrabil, cu un exterior elegant și mâner de ușă din oțel inoxidabil. Sticlele sunt susținute pe rafturi de expunere patentate, încadrate într-un interior impresionant, cu iluminare albă, chihlimbar și albastră. Zona superioară trebuie să fie mai rece decât zona inferioară. Vă rugăm să rețineți că acest model este potrivit atât pentru utilizare independentă, cât și incorporabilă.
Sera-58 nu este potrivită doar pentru sticle mai mari, precum cele de șampanie și prosecco, ci este perfect utilizabilă și pentru sticle de tip Bordeaux, burgund sau Rhone.
Ne rezervăm dreptul de a modifica specificațiile produsului fără notificare prealabilă. Vă rugăm să rețineți că pot apărea variații minore între produsele reale și imaginile sau descrierile prezentate pe site-ul nostru.
| Culoare | Negru, Oțel inoxidabil, RAL |
|---|---|
| Tip de instalare | Sine stătătoare sau încorporat |
| Capacitate sticle | 58 |
| Volum total (Litri) | 258 |
| Tip de deschidere | Mâner, Mâner ascuns |
| Tip de balamale | Normal (Pivot) |
| Tip de afișaj | Ecran tactil LED |
| Zonă de răcire | Double |
| Interval de răcire | 5-20°C // 5-20°C |
| Instrucțiuni de operare | Ambele zone pot fi setate independent |
| Încălzitor | Nu |
| Cerințe de instalare | Ventilație prin grila frontală |
| Clasa energetică | G |
| Consum de energie | 128 kWh/a |
| Putere nominală | 220-240V, 50Hz 0,85A |
| Dimensiuni totale (HxLxA) în mm | 1260x660x745 |
| Dimensiuni produs (HxLxA) în mm | 1215x595x680 |
| Greutate netă | 70 |
| Picioare | - |
| Raft | Rafturi cu vizualizare etichetă |
| Nivel de zgomot | 40dB |
| Vibrații reduse | Da |
| Tip de răcire | Răcire asistată de ventilator, compresor inverter |
| Ușă din sticlă | Protecție UV, 3 straturi de sticlă, reversibil |
| Lumina interioară | Lumină LED multiplă (albă, chihlimbar, albastră) |
| Wifi + Aplicație Smart | Nu |
| Garanție | 3 ani pentru piese și manoperă + 2 ani pentru compresor |