Dunavox Spirit-25 model integrat cu deschidere prin mâner. Ridicați experiența degustării de vin la un alt nivel cu vitrina noastră exclusivistă complet integrată, cu ecran LCD. Îmbinând tehnologia de ultimă generație cu un design modern și elegant, această vitrină pentru vinuri reprezintă apogeul luxului și al confortului pentru orice pasionat de vin.
Ne rezervăm dreptul de a modifica specificațiile produsului fără notificare prealabilă. Vă rugăm să rețineți că pot apărea variații minore între produsele reale și imaginile sau descrierile prezentate pe site-ul nostru.
| Culoare | Negru, Oțel inoxidabil, RAL |
|---|---|
| Tip de instalare | Complet integrat sau sub blat |
| Capacitate sticle | 25 |
| Volum total (Litri) | 65 |
| Tip de deschidere | Mâner |
| Tip de balamale | Normal (Pivot) |
| Tip de afișaj | Ecran tactil LCD |
| Zonă de răcire | Double |
| Interval de răcire | 5-10°C // 10-18°C |
| Instrucțiuni de operare | Potrivit pentru depozitarea sticlelor de șampanie |
| Încălzitor | Da |
| Cerințe de instalare | Sistem de ventilație integrat |
| Clasa energetică | F |
| Consum de energie | 101 kWh/a |
| Putere nominală | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Dimensiuni totale (HxLxA) în mm | 645x650x660 |
| Dimensiuni produs (HxLxA) în mm | 595x590x550 |
| Greutate netă | 45 |
| Picioare | - |
| Raft | Rafturi din lemn telescopice |
| Nivel de zgomot | 36dB |
| Vibrații reduse | Da |
| Tip de răcire | Răcire asistată de ventilator, compresor inverter |
| Ușă din sticlă | Protecție UV, 2 straturi de sticlă + Low-E, reversibil |
| Lumina interioară | Lumină LED multiplă (albă, chihlimbar, albastră) |
| Wifi + Aplicație Smart | Da |
| Garanție | 3 ani pentru piese și manoperă + 2 ani pentru compresor |