Dunavox Spirit-Model integrat cu capacitate de 70 de sticle. Ridicați experiența vinului la un alt nivel cu vinoteca noastră exclusivistă complet integrată cu ecran LCD. Combinând tehnologia de vârf cu un design modern și elegant, această vinotecă reprezintă epitomul luxului și al confortului pentru orice pasionat de vinuri.
Ne rezervăm dreptul de a modifica specificațiile produsului fără notificare prealabilă. Vă rugăm să rețineți că pot apărea variații minore între produsele reale și imaginile sau descrierile prezentate pe site-ul nostru.
| Culoare | Oțel inoxidabil, RAL, Negru |
|---|---|
| Tip de instalare | Complet integrat |
| Capacitate sticle | 70 |
| Volum total (Litri) | 186 |
| Tip de deschidere | Mâner |
| Tip de balamale | Normal (Pivot) |
| Tip de afișaj | Ecran tactil LCD |
| Zonă de răcire | Double |
| Interval de răcire | 5-10°C // 10-18°C |
| Instrucțiuni de operare | Potrivit pentru depozitarea sticlelor de șampanie |
| Încălzitor | Da |
| Cerințe de instalare | Sistem de ventilație integrat |
| Clasa energetică | F |
| Consum de energie | 112 kWh/a |
| Putere nominală | 220-240V, 50Hz, 0,75A |
| Dimensiuni totale (HxLxA) în mm | 1275x650x660 |
| Dimensiuni produs (HxLxA) în mm | 1235x590x562 |
| Greutate netă | 71 |
| Picioare | - |
| Raft | Rafturi din lemn telescopice |
| Nivel de zgomot | 36dB |
| Vibrații reduse | Da |
| Tip de răcire | Răcire asistată de ventilator, compresor inverter |
| Ușă din sticlă | Protecție UV, 2 straturi de sticlă + Low-E, reversibil |
| Lumina interioară | Lumină LED multiplă (albă, chihlimbar, albastră) |
| Wifi + Aplicație Smart | Da |
| Garanție | 3 ani pentru piese și manoperă + 2 ani pentru compresor |