DUNAVOX Sera-40 răcește activ sticla ta preferată de șampanie sau prosecco și o menține rece și proaspătă. Ideal pentru depozitarea comodă a 40 de sticle de șampanie. Descoperă rafinamentul modelului nostru de tip single‑zone pentru montaj sub blat, conceput cu un design elegant și modern. Alege varianta atemporală din inox, prevăzută cu un mâner premium din oțel inoxidabil, sau optează pentru versiunea completă din sticlă neagră, echipată cu un mâner ascuns, pentru un aspect ultra-minimalist. Sticlele sunt susținute pe rafturi de expunere patentate, amplasate într-un interior spectaculos luminat în alb, chihlimbar și albastru. Te rugăm să reții că acest model este destinat exclusiv instalării sub blat. Nu poate fi folosit ca model independent. Sera-40 nu este potrivit doar pentru sticle mai mari, precum cele de șampanie și prosecco, ci este perfect utilizabil și pentru sticle de tip Bordeaux, burgund sau Ron.
Ne rezervăm dreptul de a modifica specificațiile produsului fără notificare prealabilă. Vă rugăm să rețineți că pot apărea variații minore între produsele reale și imaginile sau descrierile prezentate pe site-ul nostru.
| Culoare | Negru, Oțel inoxidabil, RAL |
|---|---|
| Tip de instalare | Sub blat |
| Capacitate sticle | 40 |
| Volum total (Litri) | 137 |
| Tip de deschidere | Mâner ascuns |
| Tip de balamale | Normal (Pivot) |
| Tip de afișaj | Ecran tactil LED |
| Zonă de răcire | Single |
| Interval de răcire | 5-20°C |
| Instrucțiuni de operare | Potrivit pentru depozitarea sticlelor de șampanie |
| Încălzitor | Nu |
| Cerințe de instalare | Ventilație prin grila frontală |
| Clasa energetică | E |
| Consum de energie | 83 kWh/a |
| Putere nominală | 220-240V, 50Hz, 0,85A |
| Dimensiuni totale (HxLxA) în mm | 880x660x625 |
| Dimensiuni produs (HxLxA) în mm | 813x595x570 |
| Greutate netă | 51 |
| Picioare | - |
| Raft | Rafturi cu vizualizare etichetă |
| Nivel de zgomot | 38dB |
| Vibrații reduse | Da |
| Tip de răcire | Răcire asistată de ventilator, compresor |
| Ușă din sticlă | Protecție UV, 3 straturi de sticlă, reversibil |
| Lumina interioară | Lumină LED multiplă (albă, chihlimbar, albastră) |
| Wifi + Aplicație Smart | Nu |
| Garanție | 3 ani pentru piese și manoperă + 2 ani pentru compresor |